Informace - BKfoto

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Informace

Uvědomuji si, že svatební fotografie jsou pro Vás vzpomínkou na prožité chvíle, budete je prezentovat ostatním nejen po svatbě, ale i po mnoha létech kdy společně s rodinou či kamarády budete bilancovat jednotlivá období Vašeho života.  Budete vzpomínat na tehdejší začátek společného vztahu a Vaše tehdejší vnímání sama sebe.

Focení svateb se věnuji již několik let a za tu dobu jsem mohl nasbírat mnohé zkušenosti v různých částech severní Moravy a Slezska. Svatební fotografie je pro mě koníčkem jelikož je zachycením jedinečného, neopakujícího se momentu. Během focení mnohdy vznikají fotografie zachycující intimní vztah dvou lidí. Snažím se o vytváření uvolněné atmosféry pro zachycení co možná nejpřirozenějších snímků. Fotím nejraději na místech, která jsou pro Vás něčím blízká a odpovídají Vašemu charakteru.

Před svatebním dnem kladu důraz na osobní setkáni, kde konzultuji se snoubenci podrobnosti týkající se jejich představy. Probírám možnosti výběru vhodného místa pro focení v exteriéru, které následně mapuji osobním průzkumem, jeden až dva dny, před samotným svatebním dnem. Poukazuji na záludnosti jednotlivých klíčových svatebních momentů či zjišťuji podrobnosti o samotném časovém průběhu svatby.

Výsledné fotografie zpracovávám dle dohodnutého požadavku jak v klasické barevné podobě tak i v různých dalších variantách - černobílá, sépiová popř. jiná . Zpracovávám fotoalba tvořena jak z klasických fotografií formátu od 10x15 až po formáty 20x30. Vybrané snímky rovněž rád zhotovím pro zavěšení na zeď či zpracuji koláž třeba na fotoplátno.

Standartně jsem pro Vás k dispozici na celém území severní Moravy a Slezska. V případě vážného zájmu se mohu za Vámi vydat i jinam.

Pro zjištění aktuálních cen mě neváhejte kontaktovat. Moje nabídka se odvíjí od doby ztrávené na Vaší svatbě, osobních nákladech a případných požadavcích na zhotovení fotoalba či fotoknihy.


Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky